ورود به سایت


  *


  *

 
   Patogh RSS 

چطور سبک های مختلف را با هم سِت کنیم؟

  از طرح های گل و بته گرفته تا طرح ارتشی، چطور می توان طرح های مختلف را در یک اتاق با هم ست کرد؟ معمولاً این باور وجود دارد که نمی توان چند طرح با سبک های مختلف را در یک اتاق جمع کرد، ولی اینطور نیست. فقط باید تعادل درستی برقرار شود.
  سوزان تاکر و ابی فنیمور، دو طراح دکوراسیون داخلی هستند که دیدگاه های خود در مورد هویت طرح ها، ست کردن و تکنیک های دکوراسیون را با ما در میان می گذارند.

  چرم بز

  ویژگی ها: تطبیق پذیر، مطابق مد، جسورانه و در عین حال راحت

  کجا از آن استفاده کنیم: به میزان کم و برای گلدان، پرده و بالش می توان آن را استفاده کرد. می توان طرح چرم بز را روی کاشی یا یک دیوار پیاده کرد.  با چه چیزی خوب ست می شود: تاکر می گوید که تقریباً با هر طرحی ست می شود. نکته اینجاست که باید پالت رنگی را هماهنگ نگه داشت و در مقیاس ها تعادل ایجاد کرد. یعنی یک طرح را جسورانه و بزرگ و دیگری را ساده و کوچک انتخاب کرد.

  چطور آن را خوب دربیاوریم: فنیمور می گوید برای آنکه زیاد معلوم نشود کار دست است، می توان آن را با مخمل های لوکس ترکیب کرد. این طرح با تن متالیک و جواهری هم خوب می شود، به خصوص اگر در تابلو بکار رود.


  گل و بته

  ویژگی ها: رمانتیک، از مد نمی افتد، سبک و راحت

  کجا از آن استفاده کنیم:
  همه جا! برای کاغذ دیواری، پرده، روتختی، بالش و رومبلی.  با چه چیزی خوب ست می شود: با طرح راه راه به رنگی از رنگ های گل و بته ها.

  چطور آن را خوب دربیاوریم: به گفته تاکر بهتر است طرح های گل درشت را روی وسایل کوچک دربیاورید.


  ایکات

  ویژگی ها:
  جهانی، گلچین، کم نظیر، خاکی، ماجراجویانه، شبیه کار دست

  کجا از آن استفاده کنیم: بالش، کوسن، پرده  با چه چیزی خوب ست می شود: به گفته فنیمور با راه راه، حریر ساده و طرح های همرنگ خوب ست می شود.

  چطور آن را خوب دربیاوریم: تاکر می گوید ایکات برای ست کردن با پرده ها یا روتختی های سنتی مناسب است.


  بته جقه

  ویژگی ها: پرانرژی، سنتی، جسورانه، گرم و صمیمی.

  کجا از آن استفاده کنیم: پرده، کاغذ دیواری و رومبلی.  با چه چیزی خوب ست می شود:
  سوزن دوزی

  چطور آن را خوب دربیاوریم: از طرح بته جقه درشت استفاده کنید تا شاد به نظر برسد.


  حیوانات

  ویژگی ها: گلچین، گستاخانه، پرهیجان و شیک.

  کجا از آن استفاده کنیم:
  قالی، بالش، روتختی، کاغذ دیواری، تابلوها.  با چه چیزی خوب ست می شود: فنیمور می گوید این طرح با مخمل های خوشرنگ خوب ست می شود.

  چطور آن را خوب دربیاوریم: تاکر بر این باور است که بین شیک و شلخته خط باریکی وجود دارد. پس سعی کنید از بهترین کیفیت استفاده کنید.


  خال خالی

  ویژگی ها: جالب، شاد، راحت

  کجا از آن استفاده کنیم:
  قالی، بالش و وسایل شاخص – با مقیاس ریز یا درشت.  با چه چیزی خوب ست می شود: با راه راه همرنگ و یا رنگ های ساده. نباید بین دو طرح رقابت باشد.

  چطور آن را خوب دربیاوریم: تاکر می گوید
  : از خال های درشت دوری کنید.


  چهارخانه

  ویژگی ها: محافظه کارانه و کلاسیک. حس انگلیسی، فرانسوی و اسکاتلندی

  کجا از آن استفاده کنیم: رومبلی و بالاتختی هایی با خطوط راست، پرده های حریر در ترکیب با رنگ های شاد.  با چه چیزی خوب ست می شود: با طرح های گل گلی و رنگ های ساده.

  چطور آن را خوب دربیاوریم:
  به طرحی که با آن ست می کنید دقت کنید. تاکر می گوید هیچ چیز بدتر از چهارخانه بدرنگ یا بددوخت نیست.


  چهاربرگچه ای

  ویژگی ها: رسمی، شیک و فرانسوی

  کجا از آن استفاده کنیم: مبلمان بزرگ مانند کاناپه و صندلی راحتی های بزرگ؛ طرح های استنسیل، شیشه ها و درهای آهنی.  با چه چیزی خوب ست می شود: تاکر می گوید که با رنگ ساده، راه راه و چرم بز خوب ست می شود ولی با سوزن دوزی خوب نمی شود.
   
  چطور آن را خوب دربیاوریم: فنیمور می گوید برای آنکه این طرح زیاد رسمی نشود، و شیک تر به نظر برسد، دنبال چهاربرگچه هایی باشید که حداقل سه رنگ را ترکیب کنند.


  دمشقی

  ویژگی ها: موقر، آرامش بخش، تطبیق پذیر و سنتی.

  کجا از آن استفاده کنیم: روی کاغذ دیواری های متالیک و کفپوش و پرده ها.  با چه چیزی خوب ست می شود: طرح های گل و بته، راه راه، ساده و چهارخانه، یعنی تقریباً با هر چیزی به غیر از یک دمشقی دیگر یا طرحی در همان مقیاس.

  چطور آن را خوب دربیاوریم: تاکر می گوید که طرح دمشقی خوب را می توان برعکس هم بکار برد ولی باید در رنگ آمیزی متفاوت باشد.


  استتار

  ویژگی ها: ماجراجویانه، جسورانه، طبیعی، ارگانیک.

  کجا از آن استفاده کنیم: روی وسایل کوچک مانند میزهای عثمانی، صندلی های تکی و بالش حیوانات خانگی.  با چه چیزی خوب ست می شود: ساده، راه راه، چهارخانه و چرم بز.

  چطور آن را خوب دربیاوریم:
  تاکر می گوید باید طرح ارتشی را طرحی ساده با جنس متفاوت فرض کنید. پالت رنگی آن را خنثی و شیک نگه دارید.
» بازگشت | تاریخ : 28 آبان 1392 | توسط : Ali | بازدیدها : 52 | نظرات : 1

بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد که شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

#1 در تاریخ : 22/09/1392 - 21:39 |  توسط:   |  عضویت: -- |

 
   
  گروه : ميهمان مجله
  تعداد مطالب: 0
  تعداد نظرات: 0
Встречалась с молодым человеком - юношеский максимализм, встречались, беспричинно наравне расположение усиленно надавило - он ушел из-за меня через девушки (у них была такая нежная амур), а я наравне бы осталась крайней - отказаться было желание весь подлостью. Вот мы и встречались. Он музыкант-писал мне стихи и песни, через луна я не выдержала-он меня просто ПЕРЕЛЮБИЛ, не давал мне проходу, безостановочно гладил, урчал, на скамейке у подъезда спал-ждал меня из школы. Непрерывно отнимал у меня крайне много времени. В конечном итоге я через него ушла. Отдыхала от парней. Он-ветреный, повстречался следовать пол года еще с 5 девушками, напоследок ЖЕНИЛСЯ! Мы остались хорошими друзьями. Прошло 2 возраст, на вчерашней тусовке он спел вторую порция к песне, которую когда-то написал во время нашего разрыва. Естественно там все обидный и плохо. И вот вторая деление про это же. У меня такой круг друзей-все музыканты, поэты, мы часто собираемся и джемим, играем музыку, поем приманка песни. Потом Подзывает меня ( я малость выпившая, он всячеки пытается меня напоить) и спрашивает наподобие мне вторая часть песни и сколько я по этому поводу думаю. Ссылаясь для пир я отшутилась. Друзья, начинать который тогда наносить, он уже и женат, сколько это изза выкиды? Garnet
 
نقل قول

اضافه کردن نظر جدید

    
نام شما :
ایمیل شما :
کد امنیتی :
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.
بارگزاری مجدد کد
کد را وارد کنید :

 
    

http://patogh.info/templates/Patogh/images/logo.pngصفحه نخست | درباره ما | تماس با ما | عضویت در سایت | پیوندها | تبلیغات اینترنتی | جستجو | نسخه موبایل | RSS http://patogh.info/templates/Patogh/images/rss.gif

طراحی و توسعه "طرح آذین"

Sitemap