سبک زندگی،سلامت،سرگرمی،گردشگری،دانلود
 • 06
 • خواندنی ها
  کد خبر: 35974
  تعداد بازدید : 3 بازدید
  تاریخ انتشار : ۹ اسفند, ۱۳۹۳ - ۱۵:۴۷
  تعداد نظرات: ۰ نظر
    

  نمایشگاه بین‌المللی کتاب ریاض برگزار می‌شود/نگرانی از محدودیت‌های شدید

  به گزارش خبرنگار فرهنگی فارس، جدیدترین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب ریاض از ۴ تا ۱۴ مارس(۱۳ تا ۲۳ اسفند) با شعار «کتاب … همزیستی» در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی پایتخت عربستان برپا می‌شود. در این نمایشگاه کتاب ۹۱۵ ناشر، نماینده نشر، هیئت نشر و موسسه دولتی و غیردولتی از کشورهای مختلف جهان حضور دارند و آفریقای […]

  به گزارش خبرنگار فرهنگی فارس، جدیدترین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب ریاض از ۴ تا ۱۴ مارس(۱۳ تا ۲۳ اسفند) با شعار «کتاب … همزیستی» در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی پایتخت عربستان برپا می‌شود.

  در این نمایشگاه کتاب ۹۱۵ ناشر، نماینده نشر، هیئت نشر و موسسه دولتی و غیردولتی از کشورهای مختلف جهان حضور دارند و آفریقای جنوبی میهمان ویژه این دوره از نمایشگاه کتاب ریاض خواهد بود.

  همچنین در این دوره چون دوره‌های گذشته ده کتاب برتر در بخش‌های مختلف معرفی می‌شوند و راه‌های نشر الکترونیکی بررسی و تسهیل می‌شود و ارائه خدمات فروش الکترونیک از جمله جدیدترین امکانات نمایشگاه بین‌المللی ریاض است.

  همچنین قرار است ادبیات عربستان سعودی، اسلام و همزیستی و شب‌های شعر و داستان از جمله فعالیت‌های حاشیه‌ای این نمایشگاه باشد.

  در همین حال همچنان میزان امکان حضور کتاب‌های متنوع با توجه به محدودیت‌های شدید موجود در این نمایشگاه معلوم نیست و رسانه‌های عربی به آن به عنوان «غیرمعلوم بودن میزان رقابت‌پذیری نمایشگاه ریاض» اشاره کرده‌اند.

  مدیر «شبکه العربیه برای پژوهش و چاپ» یکی از مراکزی است که سال‌های قبل از این نمایشگاه اخراج شده و عنوان کرده است که از سال ۲۰۰۷ تاکنون راه ورود به بازارهای کتاب عربستان را از دست داده است.

  انتهای پیام/س

  Source Article from http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13931209001240

   

  گردآوری : مجله اینترنتی پاتوق

  برچسب ها :
  مطالب مرتبط