بازگشت   پاتوق بچه های ایرونی - Demo Version > اخبار > اخبار علمی

 
 
ابزارهای موضوع نحوه نمایش
\r\n \r\n \r\n \r\n \r\n
\r\n \r\n
\r\n
ارسال لینک | \r\nدنباله \r\n\r\n \r\nداغ کن - کلوب دات کام \r\n\r\n \r\nداغ کن - کلوب دات کام \r\n\r\n
\r\n
\r\n
\r\n\r\n \r\n
\r\n پیش فرض\r\n چرا موفق نیستم؟\r\n \r\n
\r\n \r\n \r\n\r\n \r\n
\r\n \r\n
چرا موفق نیستم؟

\n
\nهشدار: اگر می خواهید زندگی موفقی داشته باشید، هیچ وقت خودتان را درگیر 7 عادت آدم های ناموفق نکنید. کدام 7 عادت؟! با صفحه «موفقیت» این هفته، همراه شوید....
\n
\nعادت اول: آنها منفی فکر می کنند، منفی حرف می زنند و منفی عمل می کنند!
\nآنها در هر شرایطی فقط مشکلات را می بینند. همیشه شکایت می کنند که آفتاب خیلی داغ است، باران گل های باغچه شان را خراب کرده، باد موهای شان را به هم ریخته و ... خلاصه، فکر می کنند همه عالم برخلاف میل آنهاست. همیشه مشکل را می بینند و هیچ وقت راه حل را نمی بینند. یک ضربه کوچک مشکلات را آن چنان بزرگ می کنند که تبدیل به یک تراژدی اساسی می شود. آنها شکست را عاقبت هر کاری می دانند؛ همچون یک بلای آسمانی که یک دفعه نازل می شود. هیچ وقت به جلو حرکت نمی کنند و در زندگی شان تغییر زیادی نمی دهند، چرا که همیشه می ترسند حاشیه امنیت و راحتی خودشان را از دست بدهند.
\n
\n
\nعادت دوم: آنها قبل از اینکه فکر کنند، عمل می کنند!
\nآنها براساس تصمیم های غریزی، آنی و تکانه ای عمل می کنند! مثلا اگر چیزی را ببینند که خوش شان بیاید و چشم شان را در نگاه اول بگیرد بدون لحظه ای درنگ آن را می خرند. حتی خیلی چیزهای به درد نخور و بی ربط با زندگی شان. بعد یک چیز بهتر را می بینند و شروع می کنند به ناله و نفرین و چانه زدن برای دست آوردن آن. اگر به دست اش بیاورند زود از یادش می برند و اگر به دست اش نیاورند زمان زیادی را صرف غم و اندوه ناشی از آن می کنند. اکثر وقت ها درباره آینده فکر نمی کنند و با این حال فکر می کنند فردا موقعیت بهتری از امروز خواهند داشت. درباره نتایجی که به دست خواهد آمد، نظری ندارند. عمدتا از زندگی زناشویی شان لذت نمی برند. گاهی دست به اعمال خلاف – چه تخم مر غ دزدی و چه شترمرغ دزدی- می زنند و جالب اینکه همه این کارها را در تصورات شان، مطلوب می بینند.
\n
\n
\nعادت سوم:خیلی بیشتر از آنکه گوش بدهند، حرف می زنند!
\nانگار می خواهند یک «شومن» باشند و خودشان را مدام توی بحث هایی درباره قهرمانان زندگی شان و گروه ها و دسته هایی که دوست دارند، می اندازند و در این راه از دروغ گفتن هم ابایی ندارند اما اکثر مواقع حرف هایی که می زنند با توجه و استقبال دیگران روبه رو نمی شود. وقتی کسی به آنها نصیحتی می کند، گوش های شان را می بندند و چیزی نمی شنوند، چرا که آن قدر مغرورند که نمی خواهند اشتباه شان را قبول کنند. در تصور خودشان، خیلی هم با فهم و کمالات هستند. آنها توصیه های دیگران را رد می کنند چون احساس می کنند اگر به حرف دیگران گوش بدهند، رتبه و منزلت شان پایین می آید.
\n
\n
\nعادت چهارم: آنها راحت تسلیم می شوند
\nآدم های موفق از ناموفق ها و شکست خورده ها به عنوان پله هایی برای بالا رفتن استفاده می کنند. اما جواب اینکه چگونه این افراد را شناسایی می کنند و پل موفقیت شان را از ناکامی آنها می سازند این است که ناموفق ها اکثرا در کاری که انجام می دهند یا صلاحیت ندارند یا استعداد و چه نشانه ای واضح تر از نشان آدمی که چیزی در آستین برای رد کردن ندارد؟!
\n
\nآدم های ناموفق در شروع هر کاری سعی و تلاش نشان می دهند اما چیزی نمی گذرد که همه شور و شوق شان را از دست می دهند. مخصوصا وقتی با اشتباهی از خودشان روبه رو می شوند. به محض این اتفاق، کارشان را ترک می کنند و دنبال کار دیگری می گردند. البته اتفاقی نمی افتد؛ چون باز همان داستان و همان نتیجه تکرار می شود. آدم های ناموفق پافشاری خاصی در دنبال کردن رویاها و کارهایی که دوست دارند انجام بدهند، ندارند.
\n
\n
\nعادت پنجم: آنها حسودند و سعی می کنند دیگران را پایین تر از خودشان نگه دارند
\nآنها حسودند! خودشان را در موفقیت های دیگران سهیم می بینند و دیگران را سهیم در شکست های شان و به جای اینکه کار و تلاش شان را بیشتر کنند شروع می کنند به شایعه سازی و زیر آب زنی دیگران و با این کار سعی می کنند دیگران را از معرکه به در کنند و جای آنها را بگیرند. هر چند گاهی آنها در این کار موفق به نظر می رسند اما چیزی که کاملا واضح است ناموفق بودن آنها است و احساس غرور کاذب شان! آنها حتی اگر در زمینه ای خوب باشند و صاحب استعداد و توانایی، به شما هیچ کمکی نمی کنند.
\n
\n
\nعادت ششم: آنها وقت شان را زیاد هدر می دهند
\nآنها نمی دانند فردا چه کاری باید انجام بدهند و گاهی فقط می خورند و مهمانی می روند و می گردند و تلویزیون نگاه می کنند و از آن بدتر، خیلی از آنها هیچ کاری نمی کنند و هیچ فکری هم برای آینده در سرشان ندارند. این شاید برای مدت زمان کوتاهی آزاردهنده نباشد و حتی یکی از روش های آرامش بخش (ریلکسیشن) به حساب بیاید اما اگر می خواهیم موفق باشیم، باید زمان مان را مدیریت کنیم و به نحو مطلوبی بین کار و سرگرمی های خودمان تعادل ایجاد کنیم.
\n
\n
\nعادت هفتم: آنها راحت ترین و بی دردسرترین راه را انتخاب می کنند
\nاگر دو راه برای انتخاب کردن وجود داشته باشد، آدم های ناموفق راهی را انتخاب می کنند که راحت تر است؛ حتی اگر این راه منفعت کمتری داشته باشد. آنها نمی خواهند به هیچ عنوان به خودشان کمی زحمت بدهند؛ در حالی که یک زندگی خوب می خواهند. نکته ای که این آدم ها نمی دانند این است که هر کسی آن دِرَوَد عاقبت کار که کِشت! و هیچ چیزی بدون تلاش به دست نمی آید (البته در 99 درصد موارد) و اگر همین آدم ها کمی، فقط کمی، برای خودشان و در راه خودشان فداکاری کنند زندگی شان خیلی بهتر می شود. در مقابل، زندگی خوب آدم های موفق بنا می شود بر استمرار و خطا! آنها ثابت قدم هستند و در راه رسیدن به هدف های شان تسلیم نمی شوند. آنها خطا می کنند اما آنها را تکرار نمی کنند و از میان خطاهای شان، نکته های مثبت را بیرون می آورند.\r\n
\r\n \r\n\r\n \r\n\r\n \r\n \r\n\r\n \r\n \r\n
\r\n __________________
\r\n اين نيز بگذرد..................
\n
{ متاسفانه به علت کنکور دیگه نمیتونم همراهیتون کنم }
دعا یادتون نره
پاتوقی ها دلتنگتون میشم
\r\n
\r\n \r\n \r\n\r\n \r\n\r\n \r\n\r\n \r\n\r\n\r\n \r\n kuchulu آنلاین نیست.\r\n\r\n\r\n \r\n \r\n \r\n \r\n  \r\n \r\n \r\n \r\n \r\n \r\n \r\n \r\n \r\n پاسخ با نقل قول\r\n \r\n \r\n \r\n \r\n \r\n \r\n \r\n \r\n \r\n \r\n \r\n \r\n\r\n\r\n
\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n \r\n \r\n \r\n \r\n\r\n\r\n\r\n\r\n'; // next/previous post info pn[11826] = "11826,11826"; pn[0] = ",11826"; // cached usernames pu[0] = guestphrase; pu[95] = "kuchulu"; // -->
Prev پست قبلی   پست بعدی Next
قدیمی 16 ساعت پیش   #1
عضو فعال
Points: 2,318, Level: 29 Points: 2,318, Level: 29 Points: 2,318, Level: 29
Activity: 96% Activity: 96% Activity: 96%
 
kuchulu آواتار ها
 
تاریخ عضویت: Jul 2010
نوشته ها: 457
سپاس: 22
271 بار در 191 پست سپاس
حالت من :
ارسال لینک | دنباله داغ کن - کلوب دات کام داغ کن - کلوب دات کام

پیش فرض چرا موفق نیستم؟
چرا موفق نیستم؟


هشدار: اگر می خواهید زندگی موفقی داشته باشید، هیچ وقت خودتان را درگیر 7 عادت آدم های ناموفق نکنید. کدام 7 عادت؟! با صفحه «موفقیت» این هفته، همراه شوید....

عادت اول: آنها منفی فکر می کنند، منفی حرف می زنند و منفی عمل می کنند!
آنها در هر شرایطی فقط مشکلات را می بینند. همیشه شکایت می کنند که آفتاب خیلی داغ است، باران گل های باغچه شان را خراب کرده، باد موهای شان را به هم ریخته و ... خلاصه، فکر می کنند همه عالم برخلاف میل آنهاست. همیشه مشکل را می بینند و هیچ وقت راه حل را نمی بینند. یک ضربه کوچک مشکلات را آن چنان بزرگ می کنند که تبدیل به یک تراژدی اساسی می شود. آنها شکست را عاقبت هر کاری می دانند؛ همچون یک بلای آسمانی که یک دفعه نازل می شود. هیچ وقت به جلو حرکت نمی کنند و در زندگی شان تغییر زیادی نمی دهند، چرا که همیشه می ترسند حاشیه امنیت و راحتی خودشان را از دست بدهند.


عادت دوم: آنها قبل از اینکه فکر کنند، عمل می کنند!
آنها براساس تصمیم های غریزی، آنی و تکانه ای عمل می کنند! مثلا اگر چیزی را ببینند که خوش شان بیاید و چشم شان را در نگاه اول بگیرد بدون لحظه ای درنگ آن را می خرند. حتی خیلی چیزهای به درد نخور و بی ربط با زندگی شان. بعد یک چیز بهتر را می بینند و شروع می کنند به ناله و نفرین و چانه زدن برای دست آوردن آن. اگر به دست اش بیاورند زود از یادش می برند و اگر به دست اش نیاورند زمان زیادی را صرف غم و اندوه ناشی از آن می کنند. اکثر وقت ها درباره آینده فکر نمی کنند و با این حال فکر می کنند فردا موقعیت بهتری از امروز خواهند داشت. درباره نتایجی که به دست خواهد آمد، نظری ندارند. عمدتا از زندگی زناشویی شان لذت نمی برند. گاهی دست به اعمال خلاف – چه تخم مر غ دزدی و چه شترمرغ دزدی- می زنند و جالب اینکه همه این کارها را در تصورات شان، مطلوب می بینند.


عادت سوم:خیلی بیشتر از آنکه گوش بدهند، حرف می زنند!
انگار می خواهند یک «شومن» باشند و خودشان را مدام توی بحث هایی درباره قهرمانان زندگی شان و گروه ها و دسته هایی که دوست دارند، می اندازند و در این راه از دروغ گفتن هم ابایی ندارند اما اکثر مواقع حرف هایی که می زنند با توجه و استقبال دیگران روبه رو نمی شود. وقتی کسی به آنها نصیحتی می کند، گوش های شان را می بندند و چیزی نمی شنوند، چرا که آن قدر مغرورند که نمی خواهند اشتباه شان را قبول کنند. در تصور خودشان، خیلی هم با فهم و کمالات هستند. آنها توصیه های دیگران را رد می کنند چون احساس می کنند اگر به حرف دیگران گوش بدهند، رتبه و منزلت شان پایین می آید.


عادت چهارم: آنها راحت تسلیم می شوند
آدم های موفق از ناموفق ها و شکست خورده ها به عنوان پله هایی برای بالا رفتن استفاده می کنند. اما جواب اینکه چگونه این افراد را شناسایی می کنند و پل موفقیت شان را از ناکامی آنها می سازند این است که ناموفق ها اکثرا در کاری که انجام می دهند یا صلاحیت ندارند یا استعداد و چه نشانه ای واضح تر از نشان آدمی که چیزی در آستین برای رد کردن ندارد؟!

آدم های ناموفق در شروع هر کاری سعی و تلاش نشان می دهند اما چیزی نمی گذرد که همه شور و شوق شان را از دست می دهند. مخصوصا وقتی با اشتباهی از خودشان روبه رو می شوند. به محض این اتفاق، کارشان را ترک می کنند و دنبال کار دیگری می گردند. البته اتفاقی نمی افتد؛ چون باز همان داستان و همان نتیجه تکرار می شود. آدم های ناموفق پافشاری خاصی در دنبال کردن رویاها و کارهایی که دوست دارند انجام بدهند، ندارند.


عادت پنجم: آنها حسودند و سعی می کنند دیگران را پایین تر از خودشان نگه دارند
آنها حسودند! خودشان را در موفقیت های دیگران سهیم می بینند و دیگران را سهیم در شکست های شان و به جای اینکه کار و تلاش شان را بیشتر کنند شروع می کنند به شایعه سازی و زیر آب زنی دیگران و با این کار سعی می کنند دیگران را از معرکه به در کنند و جای آنها را بگیرند. هر چند گاهی آنها در این کار موفق به نظر می رسند اما چیزی که کاملا واضح است ناموفق بودن آنها است و احساس غرور کاذب شان! آنها حتی اگر در زمینه ای خوب باشند و صاحب استعداد و توانایی، به شما هیچ کمکی نمی کنند.


عادت ششم: آنها وقت شان را زیاد هدر می دهند
آنها نمی دانند فردا چه کاری باید انجام بدهند و گاهی فقط می خورند و مهمانی می روند و می گردند و تلویزیون نگاه می کنند و از آن بدتر، خیلی از آنها هیچ کاری نمی کنند و هیچ فکری هم برای آینده در سرشان ندارند. این شاید برای مدت زمان کوتاهی آزاردهنده نباشد و حتی یکی از روش های آرامش بخش (ریلکسیشن) به حساب بیاید اما اگر می خواهیم موفق باشیم، باید زمان مان را مدیریت کنیم و به نحو مطلوبی بین کار و سرگرمی های خودمان تعادل ایجاد کنیم.


عادت هفتم: آنها راحت ترین و بی دردسرترین راه را انتخاب می کنند
اگر دو راه برای انتخاب کردن وجود داشته باشد، آدم های ناموفق راهی را انتخاب می کنند که راحت تر است؛ حتی اگر این راه منفعت کمتری داشته باشد. آنها نمی خواهند به هیچ عنوان به خودشان کمی زحمت بدهند؛ در حالی که یک زندگی خوب می خواهند. نکته ای که این آدم ها نمی دانند این است که هر کسی آن دِرَوَد عاقبت کار که کِشت! و هیچ چیزی بدون تلاش به دست نمی آید (البته در 99 درصد موارد) و اگر همین آدم ها کمی، فقط کمی، برای خودشان و در راه خودشان فداکاری کنند زندگی شان خیلی بهتر می شود. در مقابل، زندگی خوب آدم های موفق بنا می شود بر استمرار و خطا! آنها ثابت قدم هستند و در راه رسیدن به هدف های شان تسلیم نمی شوند. آنها خطا می کنند اما آنها را تکرار نمی کنند و از میان خطاهای شان، نکته های مثبت را بیرون می آورند.
__________________
اين نيز بگذرد..................
{ متاسفانه به علت کنکور دیگه نمیتونم همراهیتون کنم }
دعا یادتون نره
پاتوقی ها دلتنگتون میشم
kuchulu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
 

برچسب ها
موفق, نیستم؟, چرا

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش

مجوز های ارسال و ویرایش
شما می توانید موضوع جدیدی ارسال کنید
شما امکان ارسال پاسخ را دارید
شما نمیتوانید فایل پیوست در پست خود ضمیمه کنید
شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید

BB code هست فعال
شکلک ها فعال است
کد [IMG] فعال است
کد HTML غیر فعال است
Trackbacks are غیر فعال
Pingbacks are غیر فعال
Refbacks are غیر فعال
Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2010, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO

Free Persian Language By Persian Forum Ver 3.0 Farsi Skin Developed By: Admin
مسئوليت مطالب و نظرات كاربران، به عهده خود آنان است و لزوما نظر انجمن نيست

Check PageRank

WebMaster : webmastervb3
Sitemap