ورود به سایت


  *


  *

 
   Patogh RSS 

گوگل از کارمندان خود می‌خواهد تا از مک به جای ویندوز یا کروم‌بوک خود استفاده کنند

  http://up.gemsoft.ir/images/s9x1s3wfu9qlmuth1qt.jpg

  گوگل در کنفرانس اخیر خود توضیح داد که 43 هزار کامپیوتر مک این شرکت، بدون کمک زیادی از جانب اپل مدیریت می‌شوند. هرچند گوگل خود دارای سیستم عامل Chrome OS است باز هم با این حال انتخاب اول کارمندان این شرکت مک است.

   

  کارمندان گوگل آزاد هستند تا خودشان یکی از سیستم عامل‌های ویندوز، مک، لینوکس یا کروم را انتخاب کنند اما گوگل به آن‌ها مک را پیشنهاد می‌کند و اگر بخواهند سیستم عامل دیگری را برگزینند بایک توضیح قانع کننده‌ای برای آن داشته باشند.

   

  کلری کاوینس، مهندس رده بالای گوگل در این باره می‌گوید:

   

  زمانی سیستم عامل مک تنها بخش کوچکی از ناوگان گوگل را شامل می‌شد، اما اگر حالا در گوگل شروع به کار کنید و بخواهید پلتفرم دیگری به جز مک را برای کار خود انتخاب کنید، باید دلایل قانع کننده‌ای را ارائه کنید.

   

  البته گوگل برای مدیریت تعداد زیاد کامپیوترهای مک با مشکلات مختلفی دست به گریبان است چرا که ابزارهای فعلی مدیریت شرکت‌های مجهز به کامپیوترهای مک، آنطور که باید و شاید کارآمد نیستند و قادر به کنترل تعداد زیاد کلاینت‌ها نمی‌باشند. از این رو گوگل خود دست به کار شده و ابزارهای مدیریتی مورد نیاز خود را برای سیستم عامل مک تولید کرده است. بنا به این گزارش در حال حاضر 99.5 درصد از کامپیوترهای مک موجود در کمپانی گوگل به نسخه OSX 10.8 بروز شده‌اند.

   

  اگر به خاطر داشته باشید چندی پیش اریک اشمیت، رئیس هیئت مدیره گوگل نیز یک راهنمای مهاجرت از آیفون به اندروید را منتشر نموده و ادعا کرده بود افرادی که از آیفون به اندروید مهاجرت می‌کنند، همچون کاربرانی که از ویندوز به مک مهاجرت کرده‌اند، هرگز حاضر به بازگشت به پلتفرم قبلی خود نخواهند بود.

» بازگشت | تاریخ : 8 آذر 1392 | توسط : Ali | بازدیدها : 2 | نظرات : 0

بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد که شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

اضافه کردن نظر جدید

    
نام شما :
ایمیل شما :
کد امنیتی :
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.
بارگزاری مجدد کد
کد را وارد کنید :